Košík je prázdný

Elektrický interiérový vozík Selvo 3200

Sleva 39%

Malý vozík ktorý sa otočí na mieste, vojde do každého výťahu a umožnia tak skvelú mobilitu horšie pohyblivých osôb vo veľkých areáloch domovov pre seniorov v nemocniciach, kúpeľoch a pod.

Akční cena s DPH € 799
Mám zájem
  • Běžná cena s DPH
  • € 1 331
  • Dostupnost
  • dočasně vyprodáno
  • Záruka
  • Standardní 24 měsíců

Popis produktu

Trojkolesový elektro vozík. Pomocou páčok na riadidlách volíte rýchlosť pohybu, ďalej máte možnosť max. Rýchlosť obmedziť potenciometrom. Tento model ponúkne kompaktné rozmery, rýchle zloženie pre ľahký prevoz treba v kufri auta a veľmi ľahkú možnosť nasadanie, vďaka otočnému a polohovateľnému sedlu. Dobíjanie je riešené bežnou 230V nabíjačkou, ktorá je súčasťou balenia.
Náš najmenší pomocník pre seniorov, ľahká manipulácia, doporučujeme pre dobré povrchy a interiéry, dostatočný dojazd a pohodlné otočné sedadlo.

Parametre:

Rozmery 125 x 63 x 85 cm
Max. rýchlosť 7,5 km / h
Dojazdová vzdialenosť: až 10 km
Hmotnosť: 43 kg
Nosnosť: 90 kg
Motor: 200W / 24V (uhlíkový)
Svahová dostupnosť: 6 °
Batérie: 2 x 12V / 12AH
Brzda: Elektromagnetická
Rozmery: Výška 90 cm, Dĺžka 106 cm, Šírka 50 cm
Kolesá: plné, veľkosť 2 × 8
Doba nabíjania: 6 - 8 hod.
Rádius otáčania: 1 m
Svetlá výška: 50 mm
Brzdná dráha: 2 m
Pojazd vzad: ÁNO
Ovládanie jednou rukou: ÁNO

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ako sa brzdí?

Elektrický vozík Selva 4800 má elektromagnetickú brzdu, ktorá sa aktivuje kedykoľvek uvoľníte páčku ovládania rýchlosti. Treba počítať s brzdnou dráhou, ktorá sa líši podľa počiatočnej rýchlosti. Na rovine vozík pri plnej rýchlosti zabrzdí na vzdialenosti 4 metre. Elektromagnetická brzda funguje aj pri vypnutí. Pokiaľ chcete vozíkom manipulovať bez pojazdu je na motore pákový vypínač ktorým túto brzdu deaktivujete a pre spätné zabrzdenie opäť zapnete.

Potrebujem k riadeniu elektrického vozíka vodičský preukaz?

Na riadenie elektrického vozíka nepotrebujete vodičský preukaz.

Selvo vám prináša firma BG Technik

Firma BG Technik, skúsený dodávateľ profesionálnej techniky s 30-ročnou tradíciou, zástupca značiek HONDA, HONDA MARINE a VARI, privádza na trh už 7 rokov tiež svoju vlastnú značku elektromobility - značku SELVO. Výrobky SELVO vyvíja a zdokonaľuje priamo podľa potrieb českých zákazníkov. SELVO sa vyznačuje praktickými inováciami vhodnými pre uľahčenie života osôb i spríjemnenie práce. SELVO kladie výnimočný dôraz na pomer kvality a ceny v ktorom bežne víťazí. Elektromobilitu totiž často sprevádza mýtus, že musí byť drahá. SELVO však dokazuje, že v "jednoduchosti je sila" a práve jednoduchá robustná kvalita elektromobilov je niekedy tou najlepšou inovácií. BG Technik pre predaj a servis tejto techniky využíva svoje predajné siete, ktorá pokrýva celú Českú republiku a Slovensko.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap