Košík je prázdný

Napíšte nám

Skôr než nám napíšete, prečítajte si prosím odpovede na časté otázky:

Potrebujete zakúpiť diel, vozidlo alebo vykonať servis? Chcete objednať tovar ktoré teraz nie je skladom? V týchto prípadoch nám nemusíte písať, ale priamo sa obráťte na najbližšiu predajňu.

Nemôžete sa zo zdravotných alebo iných dôvodov dopraviť na najbližšiu predajňu? Nevadí, predajňa zorganizuje dopravu k Vám, či už ide o predvedenie nového stroja alebo servis skôr zakúpeného stroja. Aj v tomto prípade kontaktujte najbližšiu predajňu.

Nižšie uvedený formulár vyplňte iba v prípade, že ste s vyriešením Vášho želania neuspeli na predajniach. Ďakujeme

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

Selvo vám prináša firma BG Technik

Firma BG Technik, skúsený dodávateľ profesionálnej techniky s 32-ročnou tradíciou, zástupca značiek HONDA, HONDA MARINE a VARI, privádza na trh už 9 rokov tiež svoju vlastnú značku elektromobility - značku SELVO. Výrobky SELVO vyvíja a zdokonaľuje priamo podľa potrieb českých zákazníkov. SELVO sa vyznačuje praktickými inováciami vhodnými pre uľahčenie života osôb i spríjemnenie práce. SELVO kladie výnimočný dôraz na pomer kvality a ceny v ktorom bežne víťazí. Elektromobilitu totiž často sprevádza mýtus, že musí byť drahá. SELVO však dokazuje, že v "jednoduchosti je sila" a práve jednoduchá robustná kvalita elektromobilov je niekedy tou najlepšou inovácií. BG Technik pre predaj a servis tejto techniky využíva svoje predajné siete, ktorá pokrýva celú Českú republiku a Slovensko.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap